Aktualności


DOFINANSOWANIE Z FUNDUSZU UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH

Firma KA-GRA z dumą informuje o realizacji projektu „Poprawa warunków i bezpieczeństwa pracy w firmie KA-GRA”, mającego na celu utrzymanie zdolności do pracy przez cały okres aktywności zawodowej.

Inwestycja dofinansowana jest ze środków Funduszu Ubezpieczeń Społecznych w ramach zadania: „Projekt dotyczący utrzymania zdolności do pracy przez cały okres aktywności zawodowej”.

Wartość dofinansowania wyniosła 87 517,60 PLN,

Planowana całkowita wartość projektu to 154 627,72 PLN

Projekt koncentruje się na poprawie bezpieczeństwa i higieny pracy na wybranych stanowiskach pracy, wspierając zdrowie i dobrostan naszych pracowników.

Udział w Forum Mięsnym Technologie 2023 w Żninie

Jesteśmy dumni z udziału w prestiżowej konferencji branżowej – Forum Mięsnym Technologie 2023, która odbyła się w dniach 20.11-22-11.2023 r w Żninie. Wspólnie z firmą Frontmatec prezentowaliśmy temat „Znaczenie Standardów Bezpieczeństwa i Innowacji w Rzeźnictwie Przemysłowym”, który spotkał się z szerokim zainteresowaniem uczestników.

Ta wyjątkowa konferencja zgromadziła czołówkę polskich producentów mięsa oraz najnowsze technologie, stanowiąc platformę do wymiany wiedzy i doświadczeń. Nasze zaangażowanie w tematykę bezpieczeństwa i innowacji w rzeźnictwie przemysłowym, spotkało się z entuzjazmem i zainteresowaniem wśród uczestników.

Dziękujemy wszystkim za owocne dyskusje oraz możliwość dzielenia się naszymi spostrzeżeniami na tak prestiżowej scenie branżowej.

Certyfikaty IFS Logistics i IFS Broker

Z przyjemnością informujemy, że firma KA-GRA spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa w branży logistycznej. Jesteśmy dumni z ogłoszenia, że uzyskaliśmy certyfikaty IFS Logistics oraz IFS Broker, które są wyrazem naszego zaangażowania w zapewnianie doskonałych usług i pełnego bezpieczeństwa naszych klientów.

Dla nas to ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że nasza firma działa na najwyższym poziomie. Certyfikaty IFS Logistics i IFS Broker gwarantują, że nasze usługi są zgodne z najwyższymi standardami jakości, co oznacza, że nasi klienci mogą być pewni, że ich produkty są w bezpiecznych rękach i zostaną dostarczone zgodnie z ustalonymi terminami.

Dziękujemy naszym pracownikom za ich zaangażowanie i wysiłek, który umożliwił nam osiągnięcie tego prestiżowego certyfikatu. Naszym klientom zapewniamy, że nadal będziemy dążyć do utrzymania najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa w naszych usługach.

Jesteśmy gotowi do współpracy z Państwem i zapewniamy, że nasza firma KA-GRA będzie nadal dążyć do doskonałości w obszarze logistyki.


Szkolenia Kadry
szkolenia kadry

Szkolenia

Podnoszenie kwalifikacji pracowników oraz uczestnictwo w szkoleniach to kluczowe elementy rozwoju każdej firmy. Dzięki temu firma może dostosowywać się do zmieniających się warunków rynkowych oraz podnosić swoją konkurencyjność na rynku.

Szkolenia są jednym z najlepszych sposobów na rozwój umiejętności pracowników. Pozwalają one na zdobycie nowych kompetencji, pogłębienie już posiadanych oraz uaktualnienie wiedzy z danej dziedziny. Dzięki temu pracownicy stają się bardziej efektywni w wykonywaniu swoich zadań oraz zyskują większą pewność siebie. Dodatkowo, szkolenia mogą przyczynić się do budowania więzi między pracownikami oraz wzmocnienia zaangażowania w pracy.

Nasi pracownicy ciągle podnoszą swoje umiejętności.


Szkolenia BHP

W naszej firmie priorytetem jest bezpieczeństwo, dlatego regularnie uczestniczymy w szkoleniach z zakresu bhp ratownictwa oraz pożarnictwa. Chcemy być pewni, że każdy pracownik wie, jak reagować w sytuacjach awaryjnych, dbając tym samym o bezpieczeństwo siebie i innych. Nasze starania w tej dziedzinie są dla nas niezmiernie ważne i będziemy kontynuować rozwijanie naszych kompetencji w tym obszarze.


Certyfikat „SOLIDNA FIRMA”

Jesteśmy dumni z ogłoszenia, że nasza firma została oficjalnie uznana w roku 2022 jako „Solidna Firma”. Ten prestiżowy certyfikat jest dowodem na naszą ciągłą dedykację w zakresie jakości, zaufania i rzetelności w naszej działalności.

Certyfikat „Solidna Firma” jest przyznawany tylko tym przedsiębiorstwom, które spełniają najwyższe standardy etyki biznesowej, uczciwości i jakości usług. To znak, który świadczy o naszym zobowiązaniu do satysfakcji naszych klientów oraz do zachowania najwyższych standardów w branży.