Rozwiązania dla Wołowiny

obrazek

Rozwiązania dla brudnej linii

Wspomagamy wszystkie etaty na uboju bydła. Ogłuszanie, skórowanie, systemy przenośników oraz platform.

obrazek

Rozwiązania dla czystej linii

Czysta linia obejmuje rozwiązania i sprzęt do rozbioru tusz, przetwarzanie przez zautomatyzowane maszyny i roboty; inspekcję weterynaryjną i znakowanie…

obrazek

Podział główny

Jesteśmy specjalistami w podziale mięsa wołowego. Dostosowujemy nasz sprzęt do indywidualnych potrzeb klienta, dbając o higienę, bezpieczeństwo żywności i komfort pracy.

obrazek

Odkostnianie i trymowanie

Zapewniamy szeroki zakres rozwiązań do rozbioru i odkostniania mięsa wołowego/cielęcego, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasz sprzęt gwarantuje precyzyjne cięcie, efektywne wykorzystanie personelu oraz spełnia najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa żywności.

obrazek

Chłodnie na wisząco i tunele

Od tuneli szybkiego schładzania po chłodnie wyrównawcze i obszary wysyłki, oferujemy szeroką gamę rozwiązań dla wszystkich klientów. Od obsługiwanych ręcznie po w pełni zautomatyzowane systemy dla tusz oraz elementów

obrazek

Logistyka i pakowanie

Dostarczamy nietypowe rozwiązania logistyczne dla przemysłu mięsnego, całych tuszy oraz elementów, pustych, jak i pełnych pojemników oraz kartonów. Nasz system umożliwia pełną kontrolę nad trasą każdego pojemnika w procesie.