Środki Produkcji

W naszym asortymencie znajdziesz:

  • Osłonki do wędlin: poliamidowe, białkowe, celulozowe – doskonałe rozwiązania wspierające produkcję wędlin.
  • Worki próżniowe: zapewniające optymalne warunki przechowywania produktów spożywczych.
  • Foremki aluminiowe: solidne i praktyczne narzędzia wspierające proces produkcyjny.

Zapewniamy wysoką jakość naszych produktów, dostosowaną do potrzeb wymagającej branży spożywczej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem i skorzystania z naszej oferty już dziś!

Dla szczegółów i zamówień odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Osłonki

Osłonki

Folia z celulozy regenerowanej, tzw. celofan, jest produktem ekologicznym, wykonanym z celulozy, która szybko ulega rozkładowi w środowisku naturalnym (jest kompostowalna). Folia celulozowa jest bezsmakowa oraz bezzapachowa. Nasza folia cechuje się doskonałą przezroczystością i połyskiem. Obie strony folii są jednakowo przygotowane do zadruku i nanoszenia klejów. Celofan jest folią spożywczą, przeznaczoną do stosowania jako jednorazowe opakowanie i może podlegać obróbce termicznej poprzez parzenie i wędzenie. Stosowna deklaracja zgodności może być dołączona przy sprzedaży folii celulozowej.

Osłonka poliamidowa

Osłonka białkowa

Osłonka celulozowa

Osłonka fibrusowa

Pętelki

Zadzwoń +48 22 812 40 84

Worki próżniowe

worki próżniowe, pakowaczka próżniowa

W próżni lub w atmosferze gazu pakować można mięso, wędliny, ryby, owoce morza, sery, nabiał, warzywa, owoce, dania gotowe i wiele innych produktów żywnościowych. Produkty zapakowane próżniowo zachowują apetyczny wygląd, smak i wartości odżywcze. Eliminacja tlenu i wprowadzenie gazu obojętnego kilkukrotnie wydłuża czas przydatności do spożycia.

Technologia pakowania próżniowego jest odpowiednia dla każdego, kto kupuje, sprzedaje, przewozi lub magazynuje łatwo psujące się produkty. Sprawdza się zarówno w przypadku ogromnych przedsiębiorstw, jak gospodarstw domowych

Zadzwoń +48 22 812 40 84

Foremki

Foremki aluminiowe

Foremki aluminiowe pozwalają w prosty i skuteczny sposób serwować dania na wynos. Specjalna konstrukcja sprawia, że foremka aluminiowa przez dłuższy czas utrzymuje temperaturę, więc ciepłą potrawę można bez problemu zabrać i przynieść do domu. Jest zatem doceniana w branży gastronomicznej jako naczynie o wyjątkowych właściwościach. Warte uwagi są także foremki aluminiowe do pieczenia – tańsze niż tradycyjne blaszki, ale pozwalające na przygotowywanie równie pysznych wypieków.

Zadzwoń +48 22 812 40 84